GSM :0532 152 57 44

18 Mart 2012 Pazar

Malatya Koltuk Yıkama

  

MALATYA KOLTUK YIKAMA
Koltuk yıkamada öncelikle yıkanacak koltuğun vakum gücü yüksek sanayi tipi makine ile tozu alınır.Koltuk üzerinde herhangi bir leke var ise çay, kahve gibi bu lekeler üzerinde uygun kimyasal şampuanlarla çalışmalar yapılıp lekelerin çıkması sağlanır.Koltuğun yan ve üst kısımları fırçalama sistemiyle bütün kir ve lekeler çıkacak şekilde fırçalanıp, sanayi tipi makine ile koltuğun rengine zarar vermeyecek şekilde uygun kimyasal şampuanlarla yıkanır ve vakumlama işlemi yapılır..

Koltuk Yıkama

Images
Kirlenmis oldugunu fark ettiginiz ya da dogal sebeplerden dolayI yangına su baskınlarına ve tadilat calısması sonrası meydana gelen kirlilik sebepleri sizlerin gozunde buyuk sorun olmaktan cıkmalıdır. Biz Kartal Temızlık olarak koltuklarınız, cekyat, kanepe, yatak gibi devamlı kullanım asamasında olan esyalarınıza uygun makine ve ilac garantimizle yerinde yıkıyoruz. Sizler icin sadece bizlere ulasmak kalıyor

 

2 yorum:

  1. Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com Her Geçen Gün Gelişen Hizmet Sektörünün Her Anlamda Bizlere Hizmet Sağlıyor. Olmasından Dolayı , Artık İstediğimiz Gibi Farklı Sektörlerde, Farklı Hizmetler Veren Siteler İle İstediğimiz Gibi Evinizi Şekilde Taşıyabiliyoruz. Bunun İçin de İstediğiniz Gibi Kaliteli Bir Firma Bulmak Ve Bu Firma İle Taşınma İşlemlerinizi Yapmak Çok kolaydır.

    YanıtlaSil
  2. Diyarbakır temizlik şirketi Sanat Temizlik olarak sizi tebrik ederiz. Güzel bir paylaşım olmuş.

    YanıtlaSil